Nowość w ofercie zmywarek Miele

Nowa generacja urządzeń agd marki Miele.

Wraz z nową generacją urządzeń agd marki Miele debiutują zmywarki G6000.

 Innowacyjny sprzęt wykorzystuje najnowszą technologię, która gwarantuje komfort codziennego stosowania a także nowoczesny i stylowy design.Powinien on zadowolić praktycznie każdego konesera ciekawych rozwiązań w kuchni.

 Każda zmywarka posiada wiele udogodnień. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje intuicyjny 5-wierszowy wyświetlacz TFT z umiejscowionymi po bokach sensorami. Fukcja Touch of Metal pozwala jedynie delikatnie dotknąć wgłębienia zaznaczonego na panelu - działanie powiadomi sygnał dźwiękowy. Ledowe wskaźniki pozwolą na szybką kontrolę czasu pozostałego do końca zmywania.

Samo urządzenie wyróżnia stylowy minimalizm a także fronty pozbawione uchwytów. Umożliwia to praktycznie całkowicie niewidoczną zabudowę zmywarki. Co idealnie sprawdzi się w modnych ostatnio nowoczesnych i futurystycznych kuchniach. 

 

Zmywarka Miele G9605 CSi XXL

 


Nowy produkt marki Miele jakim jest Zmywarka model G 9605 CSi XXL to zachęcające swoim nowoczesnym wyglądem urządzenie.  Coraz częściej jesteśmy zabiegani, nie mając czasu na codzienne obowiązki. Szukamy urządzeń, które ułatwią nam codzienne życie, takim właśnie urządzeniem jest owa zmywarka. Posiada sporo funkcji zachęcając tym samym do kupna osoby lubiące nowinki techniczne. Koncepcja Touch on metal,  jest niezwykle efektowna i praktyczna. Dotykowe przyciski wbudowane w metalowy panel są bardzo funkcjonalne i łatwe w obsłudze, a przy okazji prezentują bardzo nowoczesny wygląd. Kolejną zaletą tej suszarki jest posiadanie szuflady na sztućce 3D. Bez najmniejszych problemów możemy dopasować głębokość, szerokość i wysokość do naszych potrzeb. Ułatwia to również mycie wysokich naczyń czy kieliszków. Nie jedna nowoczesna pani domu chciałaby mieć w swojej kuchni tak nowoczesne i funkcjonalne urządzenie. Oprócz oszczędności naszego czasu i pieniędzy oferuje nam wyjątkowy nowoczesny wygląd, który zachwyci naszych gości.