Nowoczesny stół do jadalni

Nowoczesny stół do jadalni

Nie bez powodu mówi się, że jeśli chcesz żeby coś było zrobione dobrze, weź się za to sam. Dlatego zrobiliśmy! Stół, jakiego jeszcze nie ma. Powstał z połączenia manufaktury ślusarskiej oraz stolarskiego rzemiosła. Został zaprojektowany przez naszego zdolnego architekta na wzór włoskich stylizacji. Jednak jego delikatna, a jednocześnie solidna forma jest własnym wzorem nigdzie dotąd nie prezentowanym. Kupując nasz stół mają Państwo gwarancję indywidualności, jego wzór został zastrzeżony w Urzędzie Patentowym pod numerem 006809430-0001. 

Podstawa stołu to stalowy prostokąt, z którego wychodzą naprzeciw siebie dwa coraz cieńsze ramiona o przekroju trójkąta, zwieńczone stalową ramą schowaną w grubości blatu. Podwójna warstwa specjalnego czarnego MDFu barwionego w masie, gwarantuje solidność i stabilność blatu. Naturalna okleina, wybierana indywidualnie i ręcznie składana, to gwarancja stu procentowej niepowtarzalności wzoru który Państwu z chęcią dostarczymy. 

Stół można oglądać w naszym studio w Gliwicach :) Oferujemy również niepowtarzalną możliwość wykonania mebli z tej samej paczki okleiny!