Wyposażenie wnętrz domu prywatnego

Wyposażenie wnętrz domu prywatnego

   

Firma TORUS

Wyposaża w meble całe domy, dlatego dziś prezentujemy meble do kuchni wraz z blatami granitowymi i sprzętem AGD, łazienkę oraz gabinet. 

Meble łazienkowe wykonane zostały z trwałego MDF lakierowanego dwustronnie wraz z umywalką i baterią. Ze specjalistami zajmującymi się granitem, płytkami czy cegłami na ścianie współpracujemy cały czas, dlatego zabudowę geberitu obłożono fornirem kamiennym, a ściany wyłożono onyxem i szkłem. 

Wykonanie mebli do domowego gabinetu w szarym MDF skrywającym za drzwiami xero to proste. Wcześniej trzeba było wyłożyć ścianę cegłą. W tej realizacji wykonaliśmy nawet szklane drzwi w czarnych metalowych ramach, zabudowę garderoby a nawet tapicerowane elementy siedziska pionowe jak i poziome. Jedyny problem to wybór z ogromu wzorów i faktur idealnego koloru tapicerki. Ograniczenia materiałowe i kolorystyczne blatów granitowych, corianowych, dektonu, kwarcu i innych dla nas już dawno nie istnieją. W swoich realizacjach z powodzeniem wykorzystujemy stal, beton oraz szkło.  

Wyposażając całe mieszkania spotykamy się z różnymi doświadczeniami i z chęcią dzielimy się tą wiedzą z naszymi klientami. Pomożemy w wyborze idealnej tapety, płytek, drzwi, doradzimy jakie materiały najlepiej wybrać by wnętrze było piękne, ale i funkcjonalne. 

TORUS architekci i specjaliści razem :)