Realizacja miesiąca: grudzień

Realizacja miesiąca: grudzień

Bardzo miło nam jest poinformować, że nasza matowa kuchnia wygrała konkurs na stronie kuchnieportal.pl w konkursie na realizację miesiąca. W głosowaniu mogły brać udział osoby na Facebooku oraz czytelnicy portalu. Kuchnię mogli państwo podziwiać już na naszej stronie Torus Meble, natomiast na portalu był to nasz debiut :) 

Wykończenie  

Wygrana kuchnia zrobiona jest z białego matowego Corianu, którego głównym elementem jest wyspa Corian oraz nietypowy okap Falmec z linii Fasteel. Prócz białego matu, do kuchni dodano blat z drewna dębowego który ożywia pomieszczenie, dodając ciepła który idealnie wpasowuje się w resztę drewnianych dodatków do domu. Stąd kuchnia prezentuje się pięknie nie tylko ze strony salonu, ale i jadalni. Połączenie długiego blatu oraz wyspy daje duże możliwości przy wykonywaniu prac kuchennych, a poprzez głębokie szuflady przyrządy kuchenne i gadżety mamy tuż pod ręką. Dodatkową zaletą kuchni są szafki pozbawione uchwytów. Frezowane uchwyty we frontach na całej długości szuflad, szafek, wyspy jak i przy lodówce idealnie wpasowują się w nowoczesne wnętrze. 

AGD pod klienta  

Otwarta kuchnia nierzadko robi wrażenie, ale również jest początkiem nurtujących pytań dotyczących zapachów wydostających się z pomieszczenia. Z ratunkiem na pewno przychodzą okapy Falmec. Firma produkuje je już od ponad 30 lat, które ze względy innowacyjność są ciche i szybkie, a ze względu na swój design przyciągają wzrok.  W białej kuchni idealnie sprawdza się stalowy wykończony okap linii Fasteel który nie tylko w 100% spełnia swoje zadanie, ale również pięknie się prezentuje. Otwarta kuchnia na salon nie stanowi już problemu. Dobrany piekarnik do zabudowy AEG oraz ekspres do kawy AEG współgrają kolorystycznie z okapem, tworząc razem idealnych towarzyszy gotowania oraz szybkich poranków. 

Zmywarka od lat należy do podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego. Stanowi nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Klient zdecydował się na zabudowaną zmywarkę z zakrytym panelem. Zmywarki w pełni zintegrowane cieszą się popularnością ze względu na możliwość całkowitego wpasowania sprzętu w kuchnię - idealnie wtapiają się w resztę szafek kuchennych. Chłodziarko-zamrażarka również została wybrana pod kątem ekspozycji stalowych sprzętów kuchennych.  

Panoramę kuchni można zobaczyć w podstronie PANORAMY w zakładce kuchnia z drewnianym blatem.