Praca zdalna oraz komunikacja z klientem

Praca zdalna oraz komunikacja z klientem

Zmiany w funkcjonowaniu biur

Ostatnie dni wymogły na nas pewne zmiany organizacyjne, dlatego informujemy, że od 16 marca nasze biura w Tychach i Gliwicach do odwołania zostają zamknięte. W trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników, nie mogliśmy podjąć innej decyzji. 

Mimo zamkniętych biur, pracujemy zdalnie! Home office jest dla nasz czymś nowym, ale nie niemożliwym, dlatego po wprowadzeniu kilku zmian nadal sprawnie działamy, projektujemy oraz rysujemy. Nasi architekci oraz cały zespół nadal jest do Państwa dyspozycji.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktowania się za pośrednictwem telefonu, najlepiej tych podanych poniżej, ale również poprzez numer stacjonarny, włączyliśmy opcję przekierowywania. Bez zmian pozostaje forma mailowa (biuro@meble.tychy.pl), oraz odpowiadanie na pytania w serwisie Facebook, choć nie ukrywamy, że najszybciej uzyskają Państwo odpowiedź telefonicznie. Godziny pracy firmy Torus pozostają niezmienne, pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00.

Komunikacja z klientem 

Gwarantujemy, że nasza firma podczas tych trudnych tygodni będzie pracować bez zarzutów, a praca na odległość nie stanowi dla nas problemu. Dzięki dostępowi do zdalnego serwera z zasobem danych i wspólnych komunikatorów, nasza załoga pracuje i komunikuje się sprawniej niż dotychczas. Za pośrednictwem takich aplikacji jak Skype, jesteśmy w stanie przeprowadzić z Państwem wideo rozmowę, przekazać najważniejsze informacje dotyczące projektu, zaprezentować szczegóły oraz nowe ustalenia. Spotkania online przeprowadzone zostaną profesjonalne z zadbaniem o Państwa komfort!

Mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się z Państwem osobiście!

Katarzyna Jakubek - 503 116 629

Karol Jakubek - 501 412 390