Meble w kolorze Benjamin Moore

Meble w kolorze Benjamin Moore

Barwa kluczem do idealnego wnętrza

Nie istnieje definicja idealnego wnętrza. Może mieć ono różną postać w zależności od tego, czego oczekuje inwestor. Torus Meble dąży do tego, by meble stały się elementem takiego idealnego wnętrza. Można osiągnąć to m.in. poprzez wybranie odpowiednich materiałów, solidne wykonanie, ale także odpowiedni kolor. Staramy się podążać za najnowszymi trendami, ale także wybierać barwy od sprawdzonych marek o ugruntowanej pozycji na rynku. Jedną z nich jest firma Benjamin Moore, zajmująca się wyznaczeniem trendów w kolorystyce, kreowaniem barw oraz tworzeniem innowacyjnych farb.

Meble w kolorze Beniamin Moore

Kilka słów o marce Benjamin Moore


Benjamin Moore jest to firma zajmująca się produkcją ekskluzywnych farb. Działa ona od 1883 roku. Jedną z największych zalet tej firmy jest fakt, że na własną rękę produkuje komponenty do produkcji farb, m.in. koloranty i żywice. Zapewniają one firmie Beniamin Moore kilka możliwości:
- trwałe i odporne farby,
- tworzenie technologii udoskonalających farby,
- surowce z bezpiecznych i zaufanych źródeł,
- kolory niemożliwe do skopiowania.
Jednak warto pamiętać, że Benjamin Moore to nie tylko firma produkująca farby. To przede wszystkim nowoczesna i innowacyjna firma wdrażająca technologie, których próżno szukać wśród innych marek. Co więcej, można powiedzieć na jej temat? Na pewno to, że dąży do tworzenia nowych barw i ich odcieni, by szeroka gama kolorów firmy Benjamin Moore jeszcze się rozrastała. Kolory z niej pochodzące są niemożliwe do podrobienia, unikatowe, a przede wszystkim uniwersalne. Dlatego firma Torus Meble tak chętnie korzysta z tej palety podczas tworzenia swoich mebli.

Paleta kolorów Beniamin Moore w meblach

 

Dlaczego sięgamy po kolory od Benjamin Moore?


Barwy tworzone przez markę Benjamin Moore są znane na całym świecie. Od lat cieszą się one uznaniem architektów, projektantów wnętrz, ale także innych firm z branży budowlanej, wykończeniowej i meblarskiej. Firma wyznacza trendy, a inne firmy produkujące farby inspirują się jej działalnością. To niektóre z powodów, dla których w firmie Torus Meble można spotkać meble w kolorze Benjamin Moore, jednak nie jedyne. Kolory Benjamin Moore stanowią dla nas inspirację z powodu jakości samych kolorów oraz farb. Farby produkowane przez firmę są wyjątkowe i charakteryzują się cechami, których trudno szukać wśród innych farb. KOLOR 3D to farby, które wyglądają jak naturalnie i bardzo intensywnie na każdej ścianie. Interesujące są także bezemisyjne farby NATURA, które są przyjazne dla osób chorujących na astmę i borykających się z alergiami. Ciekawostką jest także fakt, że to właśnie firma Benjamin Moore wprowadziła na rynek farby ceramiczne, które są totalnie odporne na zabrudzenia, w tym te najbardziej uporczywe i widoczne. Nie bez powodu marka uznawana jest za prestiżową. Można znaleźć ją tylko w selekcjonowanych salonach w Polsce, podobnie jak meble w kolorach z palety Benjamin Moore.

 

Kreowanie trendów w kolorystyce pomieszczeń

Jak już wspomniano, Benjamin Moore to nie tylko produkcja farb, ale także wyznaczanie trendów, rozpoznawalność i prestiż. Jednym z przejawów tych cech są wszystkie działania, mające na celu wybór koloru roku. Jest on wybierany na podstawie podróży po całym świecie, obserwacji barw, ale też eksperymenty i prace nad stworzeniem tego jednego, unikatowego koloru, odpowiedniego na dany rok. W tym roku także można dowiedzieć się, jaki jest kolor roku 2021 Benjamina Moore'a. W tym roku kolorem marki został kolor "Aegean Teal". Jest to barwa, która ma na celu łączenie ze sobą ciepłych i chłodnych barw. Sam kolor to połączenie trzech barw: zieleni, błękitu oraz szarości. Benjamin Moore stworzył z nich piękną, wyrazistą, ale łagodną barwę. Sprawdzi się ona w każdym pomieszczeniu, zarówno w kuchni, łazience, jak i w sypialni czy salonie. Świętnie będzie wyglądać w połączeniu z chłodnym odcieniem mebli i dodatkami w ciepłych barwach. Wspomniany kolor roku 2021 Benjamina Moore'a "Aegean Teal" jest częścią palety Color Trends 2021. Można w niej znaleźć stonowane jakby przygaszone barwy. Doskonale nawiązują one do wyobrażeń domowego zacisza i odpoczynku. Miniony rok i obecny jak dotychczas to synonim czasu spędzanego w domu, w spokojnej atmosferze. Paleta ma optymistyczny charakter, ale jednoczenie stonowany, dający spokój i ukojenie w domowych pieleszach.

 

Torus Meble i kolory z palety Benjamin Moore


Postanowiliśmy przemycić nieco światowego prestiżu i najmodniejszych barw do naszych meblowych kolekcji. Osoby, które nie są przekonane do kolorów Beniamin Moore na ścianach, ale chciałyby je zobaczyć w swoim wnętrzu, mogą ten problem rozwiązać inaczej. Torus Meble stworzył kolekcję, w której dostępne są meble w kolorze Beniamin Moore 2021. Nawet wśród inspiracji dostępnych na stronie Beniamin Moore można zobaczyć nie tylko barwy w tym kolorze, ale także meble o barwie "Aegean Teal". Pięknie łączą się one z delikatnymi odcieniami beżu, brązu czy szarości, stanowiąc mocniejszy akcent na ich tle. Torus Meble wybrał te meble właśnie dlatego, że charakteryzują się one wysoką jakością, mają dobre krycie, a kolory pochodzące z ich palety są nowoczesne, doceniane przez ekspertów i popularne wśród architektów.

Meble w kolorze Beniamin Moore Gliwice

Coś dla tradycjonalistów
Warto pamiętać, że Torus Meble ma szeroki wybór produktów, wśród których można znaleźć meble w różnym stylu, przeznaczone do różnych pomieszczeń, o różnym przeznaczeniu, ale też w setkach różnych barw. Obok kolorów z palety Beniamina Moore'a, w Torus Meble można wybierać kolory mebli spośród:
- kolorów Ralownika, czyli palety barw wg ogólnoświatowego zbioru kolorów RAL,
- kolorów NCS (Natural Color System) - jest to system porządku barw oparty na badaniach Scandinavian Colour Institute. Opiera się on przede wszystkim na badaniach percepcji odbioru barw przez ludzkie oko.
Jest to zatem rozwiązanie idealne dla osób, które wolą stawiać na sprawdzone, popularne i uniwersalne kolory. Wśród nich jest więcej barw dobrze zaznanych i niejednokrotnie spotykanych we wnętrzach. Dlatego też będą zapewne lepszym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią eksperymentować i bez znaczenia są dla nich obecnie panujące trendy. Można też wśród barw z palet NCS i RAL wybrać te kolory, które są bardzo zbliżone do tych najmodniejszych w danym sezonie.

Gdzie można zobaczyć meble Torus w kolorze 2021 Benjamina Moore'a?


Torus Meble daje swoim klientom możliwość zobaczenia mebli w tym wyjątkowym, unikatowym kolorze. Została stworzona ekspozycja mebli, gdzie można zobaczyć meble na żywo i porównać je z własnymi wyobrażeniami, oczekiwaniami, a także zdjęciami koloru pochodzącymi z sieci. Jest to najlepszy sposób, by przekonać się, czy meble te będą dobrym rozwiązaniem dla danego klienta, czy mu się spodobają i czy będą stanowić spójną całość z innymi elementami wyposażenia, które już można znaleźć w danym pomieszczeniu.

Beniamin Moore Gliwice

Dlaczego warto stawiać na meble w kolorze Benjamin Moore?


Meble w kolorach z tegorocznej palety lub warto wybrać z kilku powodów. Oto te najważniejsze z nich:
- Benjamin Moore jest marką o ugruntowanej pozycji na rynku, dlatego wprawne oko architekta lub projektanta na pewno doceni meble w tym kolorze,
- kolory z tej palety są niepowtarzalne i unikatowe, dlatego w niewielu domach spotkamy podobne wyposażenie,
- jakość farb jest wysoka, są one trwałe i bezpieczne,
- decydując się na meble w kolorze Benjamin Moore mamy gwarancję, że nasze meble mają najmodniejsze odcienie,
- meble z jednym kolorze z palety będą się świetnie komponować z innymi kolorami pochodzącymi z niej, dlatego też można zdecydować się na pomalowanie ścian na inny kolor Beniamina Moore'a,
- wymiana samych mebli jest szybkim sposobem na odświeżenie wnętrza bez konieczności malowania ścian i remontowania wnętrza.

Podsumowując, połączenie wysokiej jakości produktów marki Torus Meble oraz designerskich barw pochodzących z tegorocznej palety Beniamina Moore'a to strzał w dziesiątkę, jeśli zależy nam na meblach pięknych i wysokiej jakości. Warto zatem wziąć pod uwagę to rozwiązanie i zdecydować się na unikatowe, modne i trwałe meble w kolorze Benjamin Moore z kolekcji Torus Meble

 

Jeżeli jesteś zainteresowany projektem i realizacją mebli?

To zadzwoń do nas tutaj  tel: 323282442

Lub napisz do nas biuro@meble.tychy.pl