Meble kuchenne z wyspą

Meble kuchenne z wyspą

Poznaj nasze meble kuchenne z wyspą i spraw, żeby każde przestąpienie progu kuchni było podróżą w świat zapachów i smaków!

Kuchnia z wyspą

Kuchnia to serce domu – to właśnie tutaj celebrujemy małe i wielkie sukcesy przy wspólnym stole, odpoczywamy przy filiżance kawy lub spędzamy czas z najbliższymi przy wspólnym gotowaniu. Czasy, kiedy kuchnia była zwyczajnym, małym pomieszczeniem w schowanym kącie domu, służącym tylko do przygotowywania posiłków, bezpowrotnie minęły. Nie musisz mieć ogromnej kuchni z wielką jadalnią – wystarczy odpowiednia aranżacja, żeby każda, nawet mała przestrzeń ożyła.

Meble kuchenne z wyspą – oszczędność miejsca

meble kuchenne z wyspą - słoneczne

Kuchnie z wyspą to trend, który od kilku sezonów bryluje w polskich kuchniach. I nic w tym dziwnego! Rezygnacja z dużego stołu na rzecz zgrabnej wyspy z kilkoma krzesłami nie dość, że nadaje całości designerskiego, modnego charakteru, to jeszcze pozwala zaoszczędzić miejsce. Ponadto, wyspa jest rozwiązaniem niezwykle praktycznym - możesz przysiąść przy niej, popijając popołudniową kawę albo wykorzystać jako dodatkowy blat podczas wielkiego gotowania.

Kuchnia z wyspą - naturalne inspiracje

meble kuchenne z wyspą - palisander

Odważne połączenia i niebanalny design to nasza specjalność. W salonie Torus znajdziesz meble kuchenne z wyspą, idealnie odpowiadające Twoim potrzebom. Miłośnicy luksusu docenią połączenie czarnego, solidnego granitu z kontrastującym palisandrem. Ciągłość usłojenia i lustrzany połysk nadają aranżacji prawdziwie luksusowego charakteru i wyszukanego smaku. Każda minuta spędzona w tak oryginalnej i ekskluzywnej kuchni będzie prawdziwą przyjemnością.

Meble kuchenne z wyspą - tradycja w nowej odsłonie

nowoczesne meble kuchenne z wyspą

Klasyczne kuchnie to powrót do korzeni. Jednak nasze tradycyjne meble kuchenne z wyspą wzbogaciliśmy o nowoczesną rysę, tworząc funkcjonalną i piękną kolekcję inspirowaną kuchniami naszych babć. Masywna, zwarta forma i satynowe fronty są uniwersalnym rozwiązaniem, komponującym się z niemal każdą stylistyką mieszkania. Surową prostotę brył przełamują zdobienia w postaci przeszkleń, żłobień  i ciekawych uchwytów. Jasne, subtelne kolory pozytywnie nastroją Cię do działania każdego poranka, kiedy będziesz witać dzień łykiem aromatycznej kawy.