Ile kosztują meble na wymiar do łazienki 2021?

Ile kosztują meble na wymiar do łazienki 2021?

 

Meble do łazienki

 

Szafka łazienkowa z okleiną naturalną

Ile kosztują meble na wymiar do łazienki?

Urządzając nowe mieszkanie lub dom chcemy, aby wszystko ładnie się prezentowało. Najczęściej jest to nasze pierwsze miejsce zamieszkania, do którego wprowadzamy się całą rodziną. Jeżeli wczesniej juz coś wynajmowaliśmy - na pewno mamy takze wiele pomysłów na wystrój łazienki. Warto w takiej sytuacji wybrać meble na zamówienie, które będą idealnie wpasowywać się w nasz gust.Są one trochę droższe ale nie narazamy się na to że będziemy zmuszeni do zakupu mebla, który nie do końca nam odpowiada.

 

Jasna szafka łazienkowa z podświetlonym granitowym blatem

Cena mebli łazienkowych na wymiar  zależy w dużej mierze od materiałów, których chcemy użyć. Wykorzystując płyty MDF możemy na przykład sporo zaoszczędzić - większe koszty poniesiemy chcąc skorzystać chociażby z blatów ze spieku kwarcowego lub z Corianu. Decydując się na taki projekt zyskujemy jednak niezniszczalną wręcz powierzchnię, która będzie odporna na eksploatacje. 

 

Umywalka z Corian w łazience na wymiar

Dlaczego warto wybierać łazienkowe meble na zamówienie?

Meble łazienkowe na zamówienie bardzo dobrze sprawdzą się u osób, które mają do zagospodarowania dosyć nietypową przestrzeń. Skosy, bardzo niewielkie lub ogromne pomieszczenia i duża ilość sprzętów do zabudowy – to wszystko powinno skłonić nas do zastanowienia się nad zakupem mebli na wymiar.

 

Lustrzana szafka nad geberitem, toaleta wisząca na lustrze

Najważniejsza jest tutaj funkcjonalność, ponieważ wiele osób przechowuje w szafkach łazienkowych środki czyszczące, kosmetyki, tekstylia domowe. Chcemy dużo zmieścić - ale nie chcemy jednocześnie zagracić całego pomieszczenia zbędnym sprzętem. Wspomniana już zabudowa pozwala na idealne dopasowanie mebla do naszych potrzeb - możemy w ten sposób schować pralkę i suszarkę do ubrań.

Przede wszystkim jednak uzyskujemy dokładnie taki efekt, jaki chcemy uzyskać. Meble z Castoramy czy Ikei są raczej mało ozdobne i mamy dość niewielki wybór. Wiele osób nie chce także posiadać identycznych wnętrz, jakie mają znajomi lub rodzina – meble na wymiar gwarantują nam oryginalność i zyskujemy pewność, że w żadnym innym domu nie natkniemy się na taki sam projekt.

Co znajdziemy w ofercie mebli na wymiar do łazienki?

Korzystając z pomocy projektantów mamy dużą swobodę w wyborze materiałów i możemy poprosić ich o poradę w kwestiach tych mebli, na które nie mamy jeszcze konkretnego pomysłu. Często okazuje się, że nasze gotowe plany można znacznie rozwinąć i jeszcze lepiej dopasować do potrzeb każdego mieszkańca - wystarczy tylko odrobina inspiracji.

 

 

Wybierając szafki do łazienki na zamówienie możemy wykorzystać meble z forniru, meble lakierowane - możliwe jest wykorzystanie wcześniej przygotowanych wzorów frezowań, które nadadzą meblom większej indywidualności. 

 

Blat granitowy w łazienceWisząca czarna szafka łazienkowa ze złotym uchwytem

Do dyspozycji mamy także funkcjonalne umywalki z Corianu, które można odpowiednio wpasować w wybrany przez nas blat. Możemy skorzystać z estetycznej zabudowy czy dowolnie obłożyć wybrane powierzchnie w łazience lustrami. Warto zamówić również stworzone na wymiar uchwyty łazienkowe, które również będą znajdować się w wybranych przez nas miejscach i będą jak najbardziej użyteczne - wybieramy zarówno ich kształt, jak i kolor.

 

Czarne meble łazienkowe

Koszt mebli do łazienki nie powinien stanowić dla nas najważniejszego elementu - tym bardziej, jeżeli chcemy, aby była to inwestycja na lata. Pamiętajmy, że każdorazowa próba oszczędzenia może zakończyć się koniecznością szybkiej wymiany mebla na nowy - słabej jakości materiały zwyczajnie nie wytrzymają kontaktu z wilgocią oraz nadmiernego użytkowania. Tym bardziej, że w łazience jesteśmy na to szczególnie narażeni.

Zabudowa geberitu w fornirze