Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Aranżując kuchnię według własnych preferencji, wykreujesz miejsce doskonale współgrające z Twoim charakterem i stylem życia. Jedyne, czego potrzebujesz, to meble kuchenne na wymiar, skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Kuchnia na wymiar

Kuchnia - ostoja domowego ogniska, pachnąca świeżym chlebem i poranną kawą… To właśnie w kuchni przeważnie zaczynasz swój dzień, śmiejesz się podczas rodzinnych spotkań, przygotowujesz dla swoich gości wszystko, co najlepsze i w samotności rozpieszczasz własne podniebienie. Kuchnia to żywe miejsce, które jest wizytówką każdego mieszkania.

Meble kuchenne na wymiar - zamiast dużej jadalni

meble kuchenne na wymiar - białe

Trend na meble z wyspą szturmem opanował polskie mieszkania. Wyspa otoczona hokerami jest coraz popularniejszym i modniejszym substytutem stołu z krzesłami. Nie dość, że nadaje aranżacji modernistycznego charakteru, to dodatkowo pozwala zaoszczędzić cenne miejsce. Przy wyspie możesz się rozgościć jedząc obiad albo sprytnie wykorzystać dodatkowy blat, kiedy zatracisz się w ferworze gotowania.  Przełamanie chłodnej bieli drewnianym akcentem ożywi kompozycję i wprowadzi nutę naturalności. Wybierając meble kuchenne na wymiar, dopasujesz wszystkie elementy do metrażu i rozkładu swojej kuchni.

Dla nowoczesnego minimalisty - kuchnia na wymiar

meble kuchenne na wymiar - nowoczesne

Sterylna biel i dodatki zredukowane do minimum, czyli meble kuchenne na wymiar dla każdego indywidualisty, śledzącego wnętrzarskie trendy. Prosta forma kryje wiele niespodzianek – multum klap i szuflad dyskretnie pomieści wszystkie kuchenne akcesoria. Białą, gładką taflę subtelnie przełamuje  nadstawka z palisandru, co ożywia cały projekt. Zwieńczeniem meblarskiego dzieła doskonałego są efektowne hokery o ergonomicznym, doskonale wyprofilowanym kształcie.

Meble kuchenne na wymiar – gwarancja jakości

meble na wymiar do kuchni

Klasyczny, głęboki kolor drewna i solidne, połyskujące blaty to uniwersalna propozycja, harmonijnie dopełniająca stylistycznej wizji każdego mieszkania. Jednak tym, co jest główną wartością naszych mebli kuchennych na wymiar, to najwyższy standard wykonania widoczny w każdym, nawet najmniejszym detalu. Wyselekcjonowane materiały, praktyczne rozwiązania na etapie projektowania, pojemność i możliwość dynamicznego użytkowania każdego elementu to cechy, za jakie pokochasz nasze kuchnie.