Biała kuchnia

Biała kuchnia

Wysoka zabudowa kuchenna i duża ilość blatu 

 

Blat

Dużo miejsca na przechowywanie to wygoda i gwarancja, że długo po zagospodarowaniu nowej kuchni nie braknie nam miejsca. Duża przestrzeń na granitowym blacie to swoboda ruchów i możliwość popracowania bez konieczności ciągłego utrzymywania porządku. To wszystko daje nam szansę poszaleć z przygotowywaniem potraw.  

 

Wyspy kuchenne 

Mimo wszystkich swoich zalet blatów granitowych, dużą ilością miejsca, możliwością umieszczenia na nich zlewozmywaków, płyt grzewczych a nawet pochłaniaczy wysuwanych z blatu, mają one jedną wadę. Bałagan widać od razu! Nie lubimy go, każdy stara się go sprzątać na bieżąco, ale są przypadki, które ułatwiają nam zadania. Istnieją półwyspy kuchenne z podwyższeniem, które zakrywają to co dzieje się w kuchni, a to daje pewne poczucie komfortu. Po prostu zza stołu widać tylko ładną kuchnię :) Tak jest oczywiście w przypadku tej kuchni i jakbyśmy jej nie nazwali retro czy prowansalska, jest ona stylowa i prostu przyjazna dla oczu :) 

 

Spiżarka 

Spiżarka długo kojarzyła się z przestarzałymi rozwiązaniami kuchennymi i brakiem miejsca w kuchni. Jest to jednak coś o czym marzy coraz więcej klientów. Dzięki niej, możemy pozwolić sobie na więcej zapasów, porządek oraz sprawne przechowywanie żywności. To, co nie mieści nam się w kuchni, można sprawnie schować w pomieszczeniu obok. Mimo, że na zdjęciach tego nie widać, spiżarnia przy tej kuchni jest :)